FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Moje skusenosti

Goto down 
+2
mateo
riki1
6 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimePi máj 25, 2007 11:30 pm

Ahojte, mam FMX uz od roku 2005, no a moje skusenosti a poznatky su nasledovne. Medzi motorom FMX a Dominatora je preto ten vykonovy rozdiel, lebo FMX musi plnit nejaku EURO normu . Je to velkoobjemovy jednovalec a z toho vyplyva, ze rozsah pouzitelnych otacok je mensi, cize radit treba casto. Motor je skor stavany na vydrz ako na vykon. Ak mate vysokovykonny jednovalec, tak po nejakych 10 000 km sa tam uz kadeco opotrebuje a treba to menit. Tento motor by mal vydrzat vela, aspon dufam. Inak krutiaci moment je celkom dobry, takze ak nie su zakruty tak 5 kou do hociakeho kopca. Original pneu vydrzi tak 4000 km,(zadna) po 6000 je uz vidno platno. Co sa tyka jazdy v terene, tak vziadnom pripade na mokrej trave, to ste okamzite na zemi, samozrejme ani v blate, inac je to v pohode v lahkom suchom terene, avsak musite ratat z hmotnostou, pretoze toto nie je kroska. Po roku pouzivania som musel vymenit zadnu pneu, kupil som AVON DISTANZIA taky isty rozmer ako original.Uvidim kolko vydrzi.
Co sa tyka motorky ako celku, nech si ju kupuje ten kto chce skutocne jazdit na skutocnej motorke so vsetkym co ktomu opatri, cize caste radenie, odpor vzduchu, nejake tie vybracie sem-tam, styk s motorom aj s okolitou prirodou. Ziadne hickanie na super modernom stroji.
Vyhodou je napriklad aj to ze je to (pre kutilov) uplna klasika, takze si vsetko mozete udrzovat a opravovat sami. Iba zapalovanie je elektronicke ,bezdotykove, cize bezudrzbove.
Tak zatial tolko.

este obrazky FMX na:

www.bikepics.com - tam si najdi FMX 65o funmoto
www.riki1.szm.sk - to je moja stranka


FMX zdar


Naposledy upravil riki1 dňa Št apríl 21, 2011 12:04 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
mateo




Počet príspevkov : 1
Registration date : 29.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeUt máj 29, 2007 8:34 pm

Ahojte FMXaci, pretoze som jazdil dost po polnych cestach a zodral som zadnu gumu po 4000 km ( ako asi kazdy) dal som si do zadu MITAS EO7 140/80-17, chytilo to vzadu brutalny enduracky vzhlad a lepsie to leze do kopcov ... Doporucujem skusit niekedy 100 oktanovy benzin - je to ina motorka ( zvuk, tah ... )
FMX zdar Very Happy mateo
Návrat hore Goto down
MaraTT-R




Počet príspevkov : 1
Registration date : 30.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeSt máj 30, 2007 12:03 pm

Ahoj,
Kde je schovanej katalyzator na FMX 650?? Musí jít přeci vyhodit..! Wink Na DE stránkách jsem našel, jak poladili FMX na cca 45K, úpravy se týkaly pouze sání, karburátoru, výfuk.... S motorem jako takovým nic nedělali..
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeSt máj 30, 2007 7:22 pm

Katalyzator nie je cheers

Moje skusenosti F_180010


Naposledy upravil riki1 dňa Št apríl 21, 2011 12:08 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
nicki

nicki


Počet príspevkov : 2
Registration date : 28.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeNe jún 03, 2007 11:18 am

MATEO : ten 100 oktanovy akej znacky si skusal Question Question
sunny
Návrat hore Goto down
Maros




Počet príspevkov : 3
Registration date : 26.06.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeUt jún 26, 2007 2:21 pm

Ahoj chcel bi som sa spítať že aký najnižší jazdec može sadnúť na FMX-ku.Pítam sa preto lebo ja mám 169 cm a chystám sa ju koncom roka kúpiť.Či nebudem mať velké problémy s rovnováhov,prípadne či sa nedá neako znížit DIK Very Happy
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeUt jún 26, 2007 5:45 pm

Maros:
dal som to sem:

https://fmx650.slovakforum.net/FMX650-c1/PORADNA-FMX650-f4/-p43.htm#43

ale najprv si na nu skus sadnut a uvidis Wink
Návrat hore Goto down
Maros




Počet príspevkov : 3
Registration date : 26.06.2007

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Výška   Moje skusenosti Icon_minitimeUt jún 26, 2007 6:22 pm

Diky moc za priložené materiáli a asi si na nu skúsim najprv sadnúť,ale už som pevne rozhodnutý si ju kúpiť,a inak toto forum je super DIK cheers
Návrat hore Goto down
Mimo

Mimo


Počet príspevkov : 39
Localisation : Trebišov
Registration date : 07.09.2008

Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitimeNe september 21, 2008 1:07 am

Rád by som aj ja niečo o sebe napísal. Keď som mal 15, kúpil som si prvú motorku - JAWA Mustang. Mal som ju 7 rokov. Druhá, paralelne s prvou, bola JAWA 250 "kývačka". Tú som skladal na terén. Po roku som ju predal nedokončenú. Počas VŠ a dlho potom som nemal nič. Pred tromi rokmi sa asi ozvali pudy a kúpil som KEEWAY Exceed 200 enduro. To mám doteraz - je na predaj. 1.mája počas "budíčka" sa mi veľmi zapáčila jedna zúčastnená motorka - láska na prvý pohľad. Nevedel so ale čo to je, nemala žiadne nápisy. Po čase som zistil, že je to Honda FMX. V júli som ju kúpil. Som nadšený, veľmi. bounce
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moje skusenosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moje skusenosti   Moje skusenosti Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moje skusenosti
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: