FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeSo jún 09, 2007 7:36 am

Mal som tento problem, urobil som nasledovne:
zastavil som privod paliva, nastartoval motor a nechal spotrebovat vsetok benzin z karbecu. Potom som odpojil hadicku co vedie z nadrze do karbecu a parkrat som silno fukol cez nu do karbecu.Potom som zase pripojil hadicku pustil benzin a uz mi netiekol. Potom ide nastartovanie kusok tazsie kym sa zase benzin nedostane vsade kde ma.
Potom este mozno by bolo dobre opat vsetok benzin z karbecu vypustit cez vypustaciu skrutku na spodku (poz.13) , aby sa ta necistota dostala von z plavakovej komory.
Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku E_190010

Ako sa necistota dostala pod ihlovy ventil ?
Myslim ze z nadrze nie , lebo tam je velmi jemne sytko, skor si myslim ze pri montazi tej hadicky na karburator mechanik nedodrzal potrebnu cistotu.
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeSt jún 11, 2008 9:24 pm

jo dneska mě to začlo taky téct, asi jak sem sundaval nás´drž dak se možná do karbecu něco dostalo. zkusim to taky profouknout než to rozdělám
Návrat hore Goto down
Mexican

Mexican


Počet príspevkov : 48
Age : 39
Localisation : Honda FX 650X,Yamaha WR 400 F
Registration date : 01.02.2008

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeŠt jún 12, 2008 7:53 am

jseš si jistej,že je bezpečný takhle fouknout do karbce?Na rozebranej jo,ale do uzavřenýho pustit stlačenej vzduch bych se bál
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeŠt jún 12, 2008 11:07 am

ja to zkoušel pusou Laughing
a sterjně nic, musim ho rozhodit.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeŠt jún 12, 2008 12:00 pm

Samozrejme, ze treba fukat iba ustami, ale nemusi to pomoct, ak sa ta necistota neda prefuknut cez ihlovy ventil, tak to musis rozobrat.
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeŠt jún 12, 2008 11:03 pm

Stačilo přes vypouštěcí sroub vypustit benzín, a už to funguje Laughing
Návrat hore Goto down
Mexican

Mexican


Počet príspevkov : 48
Age : 39
Localisation : Honda FX 650X,Yamaha WR 400 F
Registration date : 01.02.2008

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimePi jún 13, 2008 8:38 am

foxX napísal:
Stačilo přes vypouštěcí sroub vypustit benzín, a už to funguje Laughing

cheers
btw tohle mi pomáhá i po zimě Laughing
Návrat hore Goto down
ifcozv
Anonymný




Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeSt november 03, 2010 11:40 pm

Ahojte

Chcem sa vas opytat. Ako casto sa vam stane ze vam tecie benzin cez uz spominanu prepadovu hadicku ?
Mne sa to stalo zatial asi 4x a to mam motorku len kratko. Prvy krat som karbec rozobral a vycistil. No ked to zacalo tiect druhy krat tak sa mi to rozoberat nechcelo. Zavrel som palivovy kohut, nastartoval, chvilku pockal, otvoril kohut a uz benzin netiekol.

Nenapada niekoho co by to mohlo sposobovat ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:03 am

Sposobovat to moze to,ze sa ti pod ihlovy ventil dostava necistota, bud mas nejaky bordel v tej hadicke co ide do karbecu, alebo sitko v nadrzi je poskodene. Stavat by sa to totiz vobec nemalo. Mne sa stalo len raz. pocas 4 rokov.
Návrat hore Goto down
ifcozv
Anonymný




Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitimePi november 05, 2010 12:05 am

Dakujem riki, skusim sa na to pozriet. Je mozne ze je v nadrzi nejaky bordel, a sitko je poskodene. Uvidim, ked rozoberiem..
Dakujem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku   Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Preplavovanie karbecu - tecie benzin cez prepadovu hadicku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 100 oktanovy benzin SHELL V-Power Racing

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: