FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Výroba držáku zavazadel

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeNe júl 25, 2010 7:50 pm

Zdravím chtěl bych si udělat držák na zavazadla, ale nevím jak je u něj řešený uchycení k rámu. Jeden bod je na výfuku a druhý nevim.
Chtěl bych udělat něco takového: http://www.eshop-moto.cz/detail/honda-fmx650-nosic-zadni/
Ten se mi líbí že je takovej decentní a docela slušivej na tý motorce ale ty prachy jim za něj nedam! U některých jsem viděl že je řešený uchycení druhého bodu kolem výuku někam dolu pod sedačku ale kam to nevim. Byl bych rák když by jste mi sem někdo dal nějaké detailní fotky jak jsou řešený ty úchyty. případně na drak.p.d@centrum.cz
Díky Petr Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeUt júl 27, 2010 2:33 pm

Nie je to take jednoduche, ako si to predstavujes :

Výroba držáku zavazadel Motech10
Návrat hore Goto down
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeŠt júl 29, 2010 1:47 pm

máš pravdu asi se do toho pouštět nebudu. Viděl jsem už fotky kde jak je to uchycený a kdyby se nemuselo vrtat do plastů tak bych se toho nebál ale takhle když by se mi to nelíbilo bych už to nevrátil.
Ještě se tedy zeptam z jakýma máte k týhle motorce zkušenosti? Já se za necelý měsíc chystam na Grossglockner tak asi něco budu muset koupit abych nevezl batoh na zádech.
Ale moc se mi do něj investovat nechce Mad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeŠt júl 29, 2010 8:10 pm

Do plastov vrtat netreba (aspon pre ten motech), ale ohnutie tych trubiek, tak to je teda dost zlozite ...
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimePo august 02, 2010 12:57 pm

Taky sem uz uvazoval o kufru. A zatim vaham stejne. Delal sem ted drzak na horneta 900 a tam je to uplne suprovym, jen se to vymeni misto madla co je za sedadlem. Ale tady neni moc sikovnej ani pristum ani umisteni. Kdyby si se dotoho pustil tak sem dej urcite vedet rad se podivam a necham inspirovat. Smile

Ten drzak co sem dal riki se nemusi vrtat do kapoty, je vytazenej spodem. Arrow
Návrat hore Goto down
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimePo august 09, 2010 7:48 pm

jo taky jsem na to koukal ale co jsem dával ten odkaz tak ten se mi líbí na tý motorce víc ale je taky pěkně drahej ale asi se do toho pouštět nebudu uvidim ještě, poradim se s otcem protože sám bych to určitě nezvládnul. Na to vstání do tich plastů je to tam i pěkně připravený na tich plastech kde se to má přesně vyvrtat a pak to tam i hezky vychází na ty držáky co jsou tam připravený. Ale s tim vrtánim by se mi do toho nechtělo pouštět abych ho mohl když tak sundat když by se mi tam nelíbyl. Přesto díky za plánek možná se s nim budu inspirovat :-)
Návrat hore Goto down
milhauf




Počet príspevkov : 3
Registration date : 09.10.2010

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: neco jineho ..   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeSo október 09, 2010 10:25 pm

Zdravim,
tady je neco od Spanelu: SHAD.es

je to jednodussi a pokud by se to nekomu nechtelo delat, je to i levnejsi, napr. tady ..
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeNe október 10, 2010 11:06 pm

Tak ztoho maliho obrazku sem toho moc nepobral a ta cena?? šílená!! No
Návrat hore Goto down
milhauf




Počet príspevkov : 3
Registration date : 09.10.2010

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimeNe október 10, 2010 11:30 pm

.. to se omlouvam, predpokladal jsem alespon castecnou surfovaci zrucnost a prislo mi zbytecne jsem davat i odkaz na PDF s technickou dokumentaci, ktery je na te strance pod jasne cervenym odkazem .. cena je mozna silena, ale pokud nekdo nema doma zrovna vybavenou dilnu, je jedno reseni to proste koupit, zkuste zajit dneska za zamecnikem a nechat si to vyrobit, pak se muzeme bavit o silene cene ..
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitimePo október 11, 2010 5:48 pm

neni chyba v surfoani ale vtom ze nemamprogram ktery mito otevre tak sem to nemohl zhlednout. Ted sem to na jinem pc zhlednul. A nevim nevim... Idea Vrtat do kapoty ajajaj. Tomu se chci prave vyhnout. jinak dobry. clown
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výroba držáku zavazadel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výroba držáku zavazadel   Výroba držáku zavazadel Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výroba držáku zavazadel
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: