FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Náhon tachometru

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Lukyno F
Anonymný




Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitimeSo júl 09, 2011 9:58 am

Zdravim vás rideři....chci se zeptat pravděpodobně se mi přetrh náhon tachometru, a zajímalo by mě kde sehnat nový ;-) Díky moc
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitimePo júl 11, 2011 12:37 pm

ahoj, mrkni se na inzeraty jestli tam neni nejaka na NAHRADNI DILY, jinak objednat u hondy. Mozna bude pasovat i z jine podobne motorky (dominator).Wink

Co to je pravdepodobne?? ty si se nato jeste nedival?? Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitimePo február 27, 2012 10:49 pm

Tak koukam že jsem na tom uplně stejně... na podzim mi poslední vyjížďku přestal fungovat tacháč a dnes jsem to rozebral a zjistil jsem, že je překroucený náhon. Ale nějak nemůžu nikde na netu najít kde ho sehnat, tak mi asi nezbyde nic jinýho než zajet k Hondě. Nedělal jste to už někdo? Já když to dnes vyndal, tam nevím zda pujde rozebrat ten šnek abych vyndal to lanko, zatím zsem za to silou nebral s tím že se na netu podívam jestli se prodává jen samotný lanko, nebo jen komplet s tim šnekem, ale nějak to nikde nemůžu najít...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitimeUt február 28, 2012 5:12 pm

nestoji to vela ani v Honde , myslim :

Náhon tachometru Kabelb
Návrat hore Goto down
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitimePo marec 12, 2012 5:51 pm

Tak už ho mam doma, musel jsem ho objednat přímo od Hondy, protože neoriginální díl neni a vyšel mě na 760 Kč
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Náhon tachometru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhon tachometru   Náhon tachometru Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Náhon tachometru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: