FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Balkán trip

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Ivotvor

Ivotvor


Počet príspevkov : 35
Registration date : 12.08.2008

Balkán trip Empty
OdoslaťPredmet: Balkán trip   Balkán trip Icon_minitimeSo január 28, 2012 8:53 pm

kdyby se chtěl někdo podívat tak tady je par fotek z naší cesty:-)
http://naprc.rajce.idnes.cz/Nova_slozka/
Balkán trip Albnl
FMX to zvládlo bez poruchy, oproti Dakaru :-D
sice ty kola a gumy nejsou tak ideální ale zvládnul jsem to, Najeli jsme 4200km
Albanie je krásná země, kde jsou super lidi:-)

Tento rok chceme jet do Maroka, máte někdo nějaké podobné plány?

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Balkán trip Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balkán trip   Balkán trip Icon_minitimeSo január 28, 2012 11:39 pm

Super cheers
Návrat hore Goto down
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Balkán trip Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balkán trip   Balkán trip Icon_minitimeNe január 29, 2012 2:35 pm

Tak to gratuluju k pěkné vyjížďce. Byly nějaké úpravy FMXa?co nádrž?měl jsi nějaké kanystry s sebou?Přemýšleli jsme o cestě do Chorvatska a tak se snažím všechny přesvědčit, že by to na Fmxu taky šlo:)
Návrat hore Goto down
Ivotvor

Ivotvor


Počet príspevkov : 35
Registration date : 12.08.2008

Balkán trip Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balkán trip   Balkán trip Icon_minitimePo január 30, 2012 8:27 pm

JanaFMX napísal:
Tak to gratuluju k pěkné vyjížďce. Byly nějaké úpravy FMXa?co nádrž?měl jsi nějaké kanystry s sebou?Přemýšleli jsme o cestě do Chorvatska a tak se snažím všechny přesvědčit, že by to na Fmxu taky šlo:)

Nedělal jsem žádné úpravy, jen jsem ji kompletně připravil, co se týče servisu, ale co jsem měl udělat a neudělal, dát mřížku na přední světlo, teď bych nemusel řešit rozbité světlo:-) mimochodem nevíte nějaký typ kde sehnat přední světlo? kromě Hondy:-D Nadrž je malá ale vyřešili to kanystry:-) A když jsem s FMX projel tento trip tak Chorvatsko není vůbec žádný problém, my jsme jeli jen malo po dálnicich, záleží s jakýma motorkama bys jela a jakou trasu, jet se supersportama po dalnici tak by na tebe furt museli čekat, Cestovat se dá úplně na všem záleží jen na tobě:-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Balkán trip Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balkán trip   Balkán trip Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Balkán trip
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: LEN TAK O FMX650-
Prejdi na: