FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Přepínač světel.

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
drak

drak


Počet príspevkov : 13
Localisation : Strakonice
Registration date : 16.04.2009

Přepínač světel. Empty
OdoslaťPredmet: Přepínač světel.   Přepínač světel. Icon_minitimePo marec 12, 2012 6:11 pm

Chtěl bych se zeptat zda jste někdo neřešil nový přepínač světel. Mam problém že když dám dálkové, tak mam pak problém přepnout na tlumené. Buď musim mačkat vícekrát, nebo když si usmyslí, tak tlumené prostě nezapnu. Konkrétní přepínač (tu maliu kostičku) jsem měl již 2x rozebranou, ale vůbec s toho nejsem moudrej a nevím co by tam mělo být špatně. Po rozebrání mi docela spolehlivě cvaká, ale po vrácení do motorky zase blbne. Ptal jsem se v krámu a nebyli mi shopný objednat jednotlivý přepínač, ale tvrdí mi, že bych musel koupit celou sestavu přepínačů. Pokud jste to někdo řešil, tak bych uvítal každou radu kdyby se dal sehnat případně jen samotný přepínač. :-)
Návrat hore Goto down
Slizo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 27.04.2011

Přepínač světel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přepínač světel.   Přepínač světel. Icon_minitimeŠt august 09, 2012 2:11 pm

tiez som mal, resp. este mam tento problem. aj som ho mal rozobraty a bol tam taky pliesok ohnuty resp. uz skoro zlomeny ten som narovnal a zlozil, chvilku mi trvalo kym som prisiel na sposob ako to zlozit, ale podarilo sa. predtym nesiel vobec ani len prepnut, teraz uz funguje ale musis ho stlacat iba na jednej strane, resp. zvrchu, proste musis vytvorit tlak len na niektorej zo stran vypinacu, alebo rozobrat a popozerat ci nahodou nemas ten pliesok zohnuty, alebo ci neni nieco preskocene. Celkovo mi ten pripinac pripada strasne chaby (s kvetu makoveho) aj ked im to funguje, do casu...
Návrat hore Goto down
 
Přepínač světel.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: