FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Long Way Round

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

Long Way Round Empty
OdoslaťPredmet: Long Way Round   Long Way Round Icon_minitimeSt september 26, 2007 12:27 am

Doporučuju podívat se na

http://www.longwayround.com/html/longwayround.html

Kopil jsem si 3 DVD z jejich adventury Londýn-New Yourk (2004). Strávil jsem u toho víkend a moc se mi to líbílo. Pašáci se letos chystají na Londýn-Cape Town. Na výše uvedeném odkazu budou zveřejňovat svoje zážitky.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Long Way Round Empty
OdoslaťPredmet: Re: Long Way Round   Long Way Round Icon_minitimeSt september 26, 2007 11:14 am

Ano, tento serial bezal aj na Explorery uz tusim aj dva krat, je to celkom zaujimave, avsak mne osobne sa nepacilo, ze oni dvaja - traja (lebo mali aj kameramana na motorke, takeho mantaka co vzdy padal a kazil motorku Smile)) neboli na ceste vobec sami , mali doprovod dva plne vybevene dzipy, ktore im vsetko dopredu zariadovali a aj tak by cestu cez vychod Ruska neboli zvladli, keby to vsetko neboli nalozili na ruske nakladiaky a tie ich previezli cez najtazsie useky.
Moj nazor k tomu je asi taky, ze tyto anglicania su zhickani mantaci co nicomu poriadne nerozumeju, sorry .
Tak ci tak je to zaujimave pozeranie Cool
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Long Way Round Empty
OdoslaťPredmet: Re: Long Way Round   Long Way Round Icon_minitimeSo november 03, 2007 6:30 pm

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Long Way Round Empty
OdoslaťPredmet: Re: Long Way Round   Long Way Round Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Long Way Round
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: