FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 FMX ma bavi stale viac a viac ....

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt október 25, 2007 8:16 pm

Ked som si kupil motorku (FMX) myslel som si , ze ma bude bavit najaky cas a potom uz nie. Ale je to uplne inac, bavi ma stale viac a viac Laughing

A Vy ako Ste na tom ???

sunny santa
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 1:22 pm

Baví mně pořád, ale už po 80-100km mně bolí zadek a většinou jedu k pumpě, udělat pauzu. Přemýšlím, jestli jsem si raději neměl koupit Transalpa. Protože já nemám moc rád ježdění okolo baráku. Když už sedám na motku, tak s nějakým cílem. No a na výlety a cestu na chalupu do jižních Čech (cca 170km) je nutné ujet víc než těch pár kiláků.

Takže přemýšlím na dvěma věcma 1) zhubnout na idelální váhu (mám asi deset kilo víc, než bych měl správně mít pig Very Happy ) a jezdit pořád na fmx-ku, nebo 2) postavit fmx do bazaru a skočit do http://motorky.yauto.cz/honda-xl-700-transalp-187057.html s širším sedlem.... Rolling Eyes Question
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 7:44 pm

Pre mna je Transalp malo blaznivy, prilis civilny Evil or Very Mad

Ja pokukavam po Honde CB 1000 R (nahac)

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Cb100010

alebo Suzuki GSX R 1000 (supersport). Twisted Evil

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Gsxr1010

FMX je vsak tiez ako stvorena pre mna, lebo sa rad sialim (klopim) v zakrutach a preplietam sa medzi autami (az sa raz doppreplietam affraid )
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 9:55 pm

FMX je nejlepší!!! na ty rozmlácený silnice ideál.
Jinak mě zadek bolí tak po 250km a to jezdím pořád se spolujezdkyní.
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 10:19 pm

Nevím, čím to je, ale když si na FMXko sednu se spolujezdkyní tak si horzně "sedne" (pre slovákov "sníží") a to takovým stylem, že kyvná vidlice je témeř vodorovně.. Shocked Tak nevím, jestli je to normální, či co. Já vážím cca 85 kg, spolujezdkyně cca 65 kg.. Rolling Eyes Taky vám FMXko tak "sedí"? Ve své podstatě s tím žádné problémy nesjou, jen se místama bojím o tu malinkou odrazku, co je pod značkou - aby neměla tendence, např. na nějakých hrbolech či dírách, dřít o gumu.. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 11:12 pm

a zkoušels přitahnout pružinu na tlumiču?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FMX ma bavi stale viac a  viac .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX ma bavi stale viac a viac ....   FMX ma bavi stale viac a  viac .... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
FMX ma bavi stale viac a viac ....
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: LEN TAK O FMX650-
Prejdi na: