FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Skvrny na svodech

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 6:35 pm

Zdravím přátelé. Dnes jsem si dal vyjížďku, krásných 100 km. Ale když jsem přijel domů, tak koukám, a na svodu mám takové nevzhledné, tmavé, spíše až do černa, skvrny. Sad Původně jsem si myslel, že je to třeba přiškvařený stěrk nebo podobný humus, ale je to v místě, kam by ses tyto věci neměly jak dostat ( je to jakoby z boku svodu, mám tam nohu). Pokoušel jsem se to odstranit takovou jakože leštěnkou, ale bezvýsledeně.. Nevíte, čím by to mohlo být způsobené, popř. čím to odstranit? Jen pro upřesnění - bylo absolutní sucho, nikde jsem žádným štěrkem, či podobnými věcmi neprojížděl.. Předem díky za každou radu a názor.. Cool
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 7:59 pm

Daj sem fotku, aby som to videl, inak Ti neviem povedat co s tym.
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Fotky   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 8:45 pm

Uploadnul jsem to na leteckou poštu, protože nevím, jak sem vložit fotky - nemám na to čas, abych to zjišťoval.. Díky - Ernest
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Link   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 8:46 pm

Skvrny na svodech Skvrny10
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 8:47 pm

Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 11
Registration date : 25.05.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 9:09 pm

Dal som Ti sem tu fotku, myslim z takychto skvrniek si nemusis nic robit, pravdepodobne Ti tam kvapla voda na horuci vyfuk, ono sa to casom strati .
(pre istotu sa ale presvec ci to nebol olej z dakade)
Návrat hore Goto down
https://fmx650.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 9:15 pm

alebo tiez pozri, ci sa Ti neuvolnila odpadova hadicka pod nadrzou (su tam dve jedna hrubsia jedna tensia) v pravo pod nadrzou.
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 9:15 pm

Z čeho jestli to nebyl olej? Odkud by to mělo kápnout? Myslíš motorový olej? Voda to určitě nebyla - bylo všude sucho.. Neutral
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 9:20 pm

Alebo pri tankovani Ti tam nefrkol benzin ???
Návrat hore Goto down
Ernest
Anonymný




Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeSt január 23, 2008 9:31 pm

Nene, tankoval jsem naposledy před zimou.. Mimo to - kdybych si tam cáknul benzín, tak bych to určitě poznal - polil bych i sebe, plasty atd.. Neutral
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimeŠt január 24, 2008 12:32 am

čau, ja to tam mám taky u udělalo se to tam po dlouhy jízdě v dešti, jako že se tam nějak zapekla ta špína ze silnice. ale když si jel za sucha tak je to divný.
myslím že šmirglem to vodděláš Smile
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitimePo marec 31, 2008 2:27 pm

Je to po jízdě v dešti, v cákající vodě ze silnice je spousta mastnoty. Udělalo se mi to taky. Na funkci to asi nebude mít vliv:)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skvrny na svodech Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skvrny na svodech   Skvrny na svodech Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Skvrny na svodech
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: